Druk op Enter om te zoeken of Esc om te sluiten
Blog thumbnail

Pumpkin pie havermout

Pumpkin pie havermout

Blog thumbnail , , ,

Een havermout papje bereid je niet zo snel als normale cereal, maar studies (en eigen ervaring) laten zien dat het je voor een langere periode een vol(daan) gevoel geeft. De kruiden in combinatie met de pompoen en appelmoes geven precies die tasty en comforting smaak waar ik naar op zoek ben tijdens de wat koudere dagen van het jaar.

Bereidingstijd
15 min

Portie
1

Houdbaarheid
2 dagen

Benodigdheden
steelpannetje

Ingrediënten

50 gr havervlokken
250 cashew- of kokosmelk (recept boek: on the go) 
100 gr pompoenpuree
¼ tl speculaaskruiden 
100 gr appelmoes
snufje zeezout 
1 el ahornsiroop, optioneel  

Topping
pecannoten, gehakt 


Oatmeal may not be quite as fast as cereal to prep, but studies show it'll keep you full longer ;-)
Bereiding
Doe de melk, havervlokken en de andere ingrediënten in een pannetje en breng het zachtjes aan de kook. Blijf goed doorroeren, totdat je ziet dat het een pap wordt. Het verschilt per melk wanneer je havermout klaar is. Met kokos- of cashewmelk duurt zo’n 4 minuten. Als je voor ‘dunnere’ melk zoals rijstmelk kiest dan duurt het ietsje langer. Voeg eventueel wat extra melk toe als de pap te dik wordt. Lekker met wat pecannoten on top!


Heb je het recept gemaakt?
Laat me dan weten hoe je het vindt! Laat hieronder een reactie achter en deel jouw foto op Instagram met #powerfoodies en #renskroes. Enjoy!

you may also like

“De advisering van Rens Kroes is uitdrukkelijk niet bedoeld als reguliere medische behandeling of de vervanging daarvan door je huisarts of medisch specialist, noch als behandeling of de vervanging daarvan door een diëtist. De adviezen van Rens Kroes bevatten uitsluitend algemene handvatten voor een beter en gelukkiger leefpatroon. Bij acute gezondheidsklachten of verergering van gezondheidsklachten word je dringend aangeraden direct contact op te nemen met de behandelend (huis-)arts of medisch specialist. Lees voor informatie de disclaimer

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found. Make sure this account has posts available on instagram.com.

Hey, you!

Heb jij je al ingeschreven voor mijn nieuwsbrief?

Schrijf je vandaag in en ontvang gratis 3 exclusieve recepten!

Hey, you!

Heb jij je al ingeschreven voor mijn nieuwsbrief?

Schrijf je vandaag in en ontvang gratis 3 exclusieve recepten!