Een havermout papje bereid je niet zo snel als normale cereal, maar studies (en eigen ervaring) laten zien dat het je voor een langere periode een vol(daan) gevoel geeft. De kruiden in combinatie met de pompoen en appelmoes geven precies die tasty en comforting smaak waar ik naar op zoek ben tijdens de wat koudere dagen van het jaar.
15 min
Portie
1
Houdbaarheid
2 dagen
Benodigdheden
steelpannetje
Ingrediënten
50 gr havervlokken
250 cashew- of kokosmelk (recept boek: on the go)
100 gr pompoenpuree
¼ tl speculaaskruiden
100 gr appelmoes
snufje zeezout
1 el ahornsiroop, optioneel
Topping
pecannoten, gehakt
Doe de melk, havervlokken en de andere ingrediënten in een pannetje en breng het zachtjes aan de kook. Blijf goed doorroeren, totdat je ziet dat het een pap wordt. Het verschilt per melk wanneer je havermout klaar is. Met kokos- of cashewmelk duurt zo’n 4 minuten. Als je voor ‘dunnere’ melk zoals rijstmelk kiest dan duurt het ietsje langer. Voeg eventueel wat extra melk toe als de pap te dik wordt. Lekker met wat pecannoten on top!
Laat me dan weten hoe je het vindt! Laat hieronder een reactie achter en deel jouw foto op Instagram met #powerfoodies en #renskroes. Enjoy!